Dobrý deň,

v nasledujúcich niekoľkých krokoch by sme Vám radi popísali jednoduchú cestu od výberu tovar po jeho kúpe. Uvidíte, že je to veľmi jednoduché. Ak si nebudete vedieť rady, alebo zistíte problém na našich stránkach, prosím kontaktujte nás na zbozipro@zbozipro.cz

Kroky pri výbere tovaru a nákupu:


 Prejdite na hlavnú stranu (domovskú stránku) www.tovar-pro.sk.
 Na ľavej strane strany nájdete jednotlivé hlavné sekcie tovaru (Auto-moto, Biela technika ...) vr. niekoľkých podkategórií
            (Autonavigácia, Vysávače ...). Tieto zobrazované podkategórie tvoria iba zlomok všetkých podkategórií danej hlavnej sekcie.    Zhruba v strede hornej časti úvodnej stránky sa nachádza na oranžovo ohraničené pole vyhľadávania tovaru a pod ním    menšie pole na vyhľadávanie tovaru podľa názvu alebo EANu.


Pri výbere tovaru máte niekoľko možností hľadania:


Vyhľadávanie tovaru podľa názvu - do poľa vyhľadávania tovaru zadáte názov tovaru (napr. Stoličky).

Vyhľadávanie tovaru podľa EANu - ak poznáte EAN kód výrobku, zadajte tento kód do vyhľadávacieho políčka "Hľadaj tovaru podľa EAN". Tento spôsob je najrýchlejší, ak presne viete, čo hľadáte. Pokiaľ Vám vyhľadávač nenájde hľadaný výrobok, môže to byť spôsobené chybne zadaným EAN kódom (z Vašej alebo našej strany), popr. absenciu tohto výrobku v našej databáze. Prosím skúste nájsť výrobok cestou vyhľadávanie pomocou mena, popr. podľa kategórie.

Vyhľadávanie tovaru v kategóriách - nasledovné kategórie sa nachádzajú na ľavej strane domovskej stránky www.tovar-pro.sk Pomocou kliknutí sa dostanete do jednotlivých podkategórií (podsekcií) k hľadanému výrobku, ktorý Vás presmeruje na jednotlivé obchodníkov, u ktorých máte možnosť nákupu.
Ak nájdete produkt priamo na domovskej stránke www.tovar-pro.sk, je možné na tento produkt (odkaz) priamo kliknúť a zobrazí sa Vám danej podrobnosti o výrobku, popr. budete presmerovaní priamo na stránky predajcu.

Späť na domovskú (hlavnú) stránku webu sa dostanete kedykoľvek kliknutím na logo tovar-pro.sk.
Pri prekliku na poslednú podsekcii danej kategórie, pri vyhľadávaní pomocou kategórií na ľavej strane hlavnej stránky, sa Vám už zobrazí zoznam produktov, ktoré patria do danej sekcie (napr. Úložné boxy).

U jednotlivých výrobkov sa Vám zobrazia:


Fotka, názov, popis, cenové rozmedzie a koľko obchodov daný druh tovaru ponúka
Pri kliknutí na "Ponúka x obchodov" alebo na názov výrobku sa vám objaví detail výrobku vrátane všetkých predajcov, ktorí tento výrobok predávajú. K dispozícii máte tiež informáciu o cene, doprave, a či je výrobok skladom.
Ak ste sa pre daný výrobok a daného predajcu rozhodli, je možné prejsť pomocou modrého tlačidla "Do obchodu". Nebojte sa, tento krok Vás nezaväzuje ku kúpe.
Teraz sa nachádzate na www stránkach predajcu, kde je možné vytvoriť objednávku nákupu Vami vybraného tovaru. Táto stránka sa Vám otvorí ako nové okno prehliadača a je možné ho kedykoľvek zatvoriť a pritom zostať na www.tovar-pro.sk.
Všetky následné vybavovanie, vr. platby a dodania je riešené cez daného predajcu Vami vybraného tovaru.


V prípade nejasností či otázok nás prosím neváhajte kontaktovať.

Ďakujeme a prajeme Vám príjemný nákup!


S pozdravom,

Váš tím tovar-pro.sk                                                                                                                                 Tovar-pro.sk  je ... tovar pre Vás!
:)